Hvala svima koji su sudjelovali i organizirali IX. Hrvatsko homebrew prvenstvo

Bilo je ukupno 255 prijavljenih piva i 164 natjecatelja, sudaca i stewarda.

PrintIspiši stranicu

Registacija za natjecatelje, suce i stewarde. ZBOG POZNATE SITUACIJE S COVID-19 MOGUĆE JE DA NEĆEMO MOĆI ODRŽATI PARTY I PROGLAŠENJE POBJEDNIKA KAO INAČE. U SVAKOM SLUČAJU SVA PRIJAVLJENA PIVA ĆE SE OCIJENITI, A POBJEDNICI BITI OBJAVLJENI NA OVIM STRANICAMA.
Dobro došli! Ukoliko imate problema s registracijom ili prijavom piva javite nam se na homebrew.prvenstvo@gmail.com ili preko Kontakt forme u izborniku. Hvala!

Best of Show Winners

Best of Show – Beer

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Leon Kupanovac Pale Ale 18B: American Pale Ale

Winning Entries

Table 1: AMERICAN PALE & AMBER ALES (39 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Leon Kupanovac Pale Ale 18B: American Pale Ale
2nd Ratko Pacadi Anđeli Bi Ga Pili 18B: American Pale Ale
3rd Vedran Bojanić San Dieguito 18B: American Pale Ale

Table 10: AMERICAN IPA (27 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Jerko Kramaric Piña Colada 21B: Specialty IPA
2nd Niko Cuckovic Hoppy Makes Zombie Dance 21A: American IPA

Table 20: WHEAT BEER (18 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Monika Merlin
Co-Brewer: Bojan Grdinic
Kruhic! 10A: Weissbier
2nd Ante Prižmić Nešto Pšenično (Kweik) 1D: American Wheat Beer
3rd Ivica Staneković Hefe Grunt 10A: Weissbier

Table 30: LAGERS & HYBRID (30 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Damir Gruškovnjak Podrumsko 7C: Kellerbier
2nd Tomislav Pleše Freak 2A: International Pale Lager
3rd Ivana Miš Pilsner 5D: German Pils

Table 40: DARK ALES (28 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Vlatko Kovačić
Co-Brewer: Sunčana Simichen
Črni Gad 15B: Irish Stout VIS Homebrew
2nd Vedran Janda Eye Kick 16C: Tropical Stout
3rd Stipe Renje
Co-Brewer: Marko Glogoški
Xhikaka 15C: Irish Extra Stout

Table 45: BRITISH & IRISH PALE & AMBER ALES (15 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Martin Bedeković
Co-Brewer: Pavao Damjanović
Vinnie Jones 11B: Best Bitter BDSM Basement Brewery

Table 50: BELGIAN ALES (16 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Janko Cvitaš Gnome Blonde 25A: Belgian Blond Ale
2nd Goran Boneta
Co-Brewer: Anita Vranjić
Le Chat 25B: Saison #zaljev
3rd Zlatko Merkaš Summer Witbier 24A: Witbier Zagorska udruga pivara

Table 60: BELGIAN STRONG ALES (12 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Marko Glogoški
Co-Brewer: Stipe Renje
Suguru 26B: Belgian Dubbel
2nd Petar Generalic Waterloo 26C: Belgian Tripel
3rd Mario Kazda Tri Suarka 26C: Belgian Tripel

Table 70: STRONG ALES & LAGERS (17 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Matic Trlep Tha Balts 9C: Baltic Porter Društvo Ljubiteljev Domačega Pivovarstva
2nd Anze Torok Wtf, Is It Frozen? 9B: Eisbock
3rd Goran Šostarec Mr. Hyde 17D: English Barleywine

Table 75: WILD & SOUR (23 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Tomislav Pleše Valor 28A: Brett Beer
2nd Vedran Ivančić Malinski Kiseljak 28C: Wild Specialty Beer
3rd Karlo Bralic
Co-Brewer: Tomislav Bralic
A1 28A: Brett Beer

Table 85: FRUIT & SPICE (18 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Ivan Stiperski 02 30A: Spice, Herb, or Vegetable Beer
2nd Željko Krešić Paul Pierce 29C: Speciality Fruit Beer
3rd Igor Poljak Salty Lemon Party 29B: Fruit and Spice Beer

Table 90: IMPERIAL STOUT (14 entries)

Mjesto Pivar(i) Ime piva Stil Klub
1st Tomislav Bralic X ERC 24-A 20C: Imperial Stout
2nd Miro Gorišek Bob's Your Uncle 20C: Imperial Stout
3rd Ugo Stegnjaić
Co-Brewer: Nenad Lalic
G 20C: Imperial Stout